Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Madonna zrobiła coming out? Jej 5-sekundowe nagranie skonsternowało fanów

64-letnia gwiazda słynie z prowokacji, więc wielu jej fanów nie jest już zaskoczonych kolejnymi kontrowersjami z jej udziałem. Tym razem chodzi o krótki filmik, który pojawił się w mediach społecznościowych piosenkami i został uznany za coming out.
.get_the_title().

’Jeśli nie trafię, jestem lesbijką’ – taki napis pojawił się na nagraniu Madonny. Artystka pokazuje na nim różowe majtki, którymi następnie celuje do kosza na śmieci. Nie trafia. Majtki lądują na podłodze, a gwiazda wzrusza ramionami i odwraca się, sugerując, że nie ma nic do dodania. Filmowi nie towarzyszy żaden szerszy komentarz, więc trudno się dziwić, że wiele osób potraktowało go całkowicie serio i pogratulowało z okazji coming outu.

@madonna

♬ original sound – nudy georges

Do tej pory nagranie na samym TikToku odtworzone zostało niemal 31 mln razy. Czy Madonna rzeczywiście identyfikuje się jako lesbijka? Trudno powiedzieć, chociaż w przeszłości niejednokrotnie mówiła, że nie jest heteroseksualna. Jeszcze w latach 90. dzieliła się opinią, że według niej każdy ma biseksualną naturę.

Nie miała również oporów, żeby publicznie wymieniać pocałunki z Britney Spears, a podczas NYC Pride w lipcu 2022 roku widziana była z raperką Tokischa, z którą nie szczędziła sobie czułości (podobnie jak rok wcześniej podczas New York Fashion Week). Artystki we wrześniu wydały wspólnie odświeżoną wersję hitu 'Hung Up’.

Piosenkarka znana jest ze swojego wsparcia dla społeczności LGBT. W 2019 roku dostała nagrodą GLAAD Awards za zaangażowanie w uczciwą reprezentację społeczności LGBT.

Tekst: AC
Zdjęcie: YouTube

KULTURA I SZTUKA