Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Które nagrania z TikToka były w tym roku najpopularniejsze?

Dobiegający już końca rok to był zdecydowanie czas TikToka. Popularność platformy znacznie wzrosła w ciągu ostatnich 12 miesięcy i finalnie zgromadziła ponad miliard użytkowników na całym świecie. Niedawno aplikacja podzieliła się listami najpopularniejszych filmików, challenge'y, twórców czy hasztagów. Pokażemy wam te najlepsze.
.get_the_title().

Najbardziej viralowe okazało się nagranie Belli Poarch, która kiwa głową do „M to the B”. Drugie miejsce należy do Nathana Apodaki, który nagrał video, w którym pokazuje, jak popija sok żurawinowy, jadąc na deskorolce. To nagranie od razu zyskało na ogromnej popularności, a o jego fenomenie pisaliśmy tutaj. Filmiki od razu wpłynęły na dużą popularność wykonawców utworów, które się w nich pojawiły. Gość na deskorolce sprawił, że miliony osób zaczęły znowu słuchać Stevie Nicks.

@bellapoarchTo the 🐝 🐝 🐝 #fyp♬ M to the B – Millie B

@420doggface208Morning vibe #420souljahz #ec #feelinggood #h2o #cloud9 #happyhippie #worldpeace #king #peaceup #merch #tacos #waterislife #high #morning #710 #cloud9♬ Dreams (2004 Remaster) – Fleetwood Mac

Najpopularniejszym hasztagiem było wyzwanie #YouHaveTo, które mówiło o tym, że musisz się czegoś nauczyć z danego nagrania.

Drugi pod względem popularności hasztag to #Blinding Lights – znalazły się pod nim filmiki, na których ludzie tańczą do piosenki The Weekend. Trzecie miejsce zajmuje #TwoPrettyBestFriends – zapoczątkowało go oświadczenie Jordana Scotta, w którym mówi, że nigdy nie widział dwóch przystojnych najlepszych przyjaciół, jeden zawsze musi być brzydki.

@nevschulmanCome on guys… 🤦🏻‍♂️ #catfish #voiceeffects♬ A Moment Apart – ODESZA – Hannah Stater (she/her)

@jayrscottyywhy y’all never choose another equal to be y’all best friend?? I hate when the ugly one call the pretty 1 “twin” if ur best friend bad as u tag her rn♬ original sound – Jordan Scott 🦋

TikTok stworzył też listę Wschodzących Gwiazd, którą otwiera Charli D’Amelio, kolejna jest Tabitha Brown i Bella Poarch od „M to the B”. W rankingu celebrytów wygrywa Jasen Derulo, dalej jest Kylie Jenner i Lizzo.

@charlidameliodc @ohbukster♬ Whole Lotta Choppas – Sada Baby

@jasonderuloTriple decker pizza! Thank you for 34 million #millimeals♬ Super Freak – Rick James

@kyliejennershe said “don’t be afraid mommy” 😢😍♬ original sound – James Blake

Najpopularniejsze utwory to „Savage Love” Jasona Derulo i Jawsh 685, remiks „Savage” Megan Thee Stallion i Beyoncé, „OUT WEST” Travisa Scotta i Young Thuga, „WAP” Cardi B i Megan Thee Stallion oraz „Say So” autorstwa Doja’i Cat.

@jasonderuloI can’t stop watching this @justmaiko♬ Savage Love (Laxed – Siren Beat) – Jawsh 685 & Jason Derulo

@whataboutaubFantasia 2020. #wap #hippo #dancechallenge #couplegoals #viral #husband @thejoshjones #fantasia

♬ WAP(feat. Megan Thee Stallion) – Cardi B

To był dla nas zaszczyt obserwować rozwój tych filmów i twórców oraz dzielić się niekiedy wręcz zmieniającymi życie momentami 2020 roku i tym, co stało się ikoniczne. TikTok jest po to, aby przynosić radość, a rok, który z nim przeżyliśmy, cieszy mnie – Vanessa Pappas, tymczasowa szefowa TikTok.

Jeśli chcecie zobaczyć całą listę, zajrzyjcie do rankingu przygotowanego przez TikToka.

Zdjęcie główne: TikTok
Tekst: Marta Zinkiewicz

SURPRISE