Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Luke Perry został pochowany w ekologicznym garniturze z grzybów

Jego córka właśnie poinformowała o tym na Instagramie.
.get_the_title().

Luke Perry, aktor znany z roli Dylana w znanym serialu „Beverly Hills, 90210”, zmarł 4 marca w wieku zaledwie 52 lat. Powodem śmierci był udar mózgu.

Jego 18-letnia córka Sophie poinformowała właśnie za pośrednictwem Instagrama, że aktor został pochowany w biodegradowalnym garniturze wykonanym z grzybów. Jak tłumaczy, stało się tak na życzenie Perry’ego.

„Mój tata sam to odkrył i był bardzo podekscytowany tą opcją. Zostanie pochowanym w takim właśnie garniturze było jednym z jego ostatnich życzeń” – pisze na Instagramie Sophie Perry.

Wyświetl ten post na Instagramie.

💋In December I went to San Francisco with two of my best friends. One of them, had never never been to California, so we went to show him the Redwoods. I took this picture while we were there, because i thought, “damn, those mushrooms are beautiful.” Now, mushrooms hold an entirely new meaning for me. Any explanation i give will not do justice to the genius that is the mushroom burial suit, but it is essentially an eco friendly burial option via mushrooms. All i can say is that you should all look into them at coeio.com or just by googling “mushroom burial suit” . My dad discovered it, and was more excited by this than I have ever seen him. He was buried in this suit, one of his final wishes. They are truly a beautiful thing for this beautiful planet, and I want to share it with all of you.

Post udostępniony przez Sophie Perry (@lemonperry)

Garnitur, w którym pochowany został aktor, wyprodukowała firma Coeio specjalizująca się w tak zwanych zielonych pogrzebach.

Infinity Burial Suit jej projektu kosztuje 1,5 tys. dolarów.

Wykonany jest z naturalnego, biodegradowalnego materiału, który ułatwia rozkład ciała i oczyszcza je z toksyn, dzięki czemu nie dostają się one do środowiska.

Zdjęcie główne: Futurism
Tekst: NS

Zmiany Klimatu