Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Audioriver to już nie tylko muzyka. Startują festiwalowe laby: na nich ćwiczenia z nienarzekania i DIY

Audioriver poszerza pole działania – to już nie tylko festiwal muzyki elektronicznej i klasyczne konferencje. Od tego roku organizatorzy proponują model labowy – praktyczny, różnorodny, z przestrzenią do wymiany myśli i doświadczeń.
.get_the_title().

Pierwsza edycja Audioriver Lab odbędzie się 7 kwietnia na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Coroczna, odbywająca się od 2011 roku konferencja muzyczna wraca w zupełnie nowej odsłonie – z warsztatami, grą towarzyską oraz spotkaniami z twórcami i producentami z różnych dziedzin kultury (więc nie tylko muzyki).

Celem wydarzenia jest stworzenie okazji do inspiracji, dzielenia się dobrymi praktykami i networkingu.

– Być może wszyscy trochę za bardzo odlecieliśmy w planowaniu i układaniu strategii, zamiast rozwijać swoją ciekawość i próbować na własną rękę tego co nam się podoba? Punkt ciężkości przenosimy więc na moc tworzenia i otwierania się na nieznane – mówi Marta Berto odpowiedzialna za komunikację Labu i festiwalu oraz współautorka programu Labu.

Program składa się z wydarzenia otwierającego, dostępnego dla wszystkich uczestników i uczestniczek Labu oraz z następujących po nim trzech równoległych bloków.

Wszyscy uczestnicy i uczestniczki Labu będą mogli stworzyć swój własny plan dnia – na poszczególne spotkania i warsztaty będzie można zapisać się poprzez formularz udostępniony po zakupie biletu.

Pomiędzy spotkaniami będzie czas na indywidualne rozmowy z gośćmi i twórcami festiwalu, networking i kawę. W ramach Audioriver Lab odbędzie się również After Party w klubie Smolna 38. Zagrają m. in. Scuba, Leon i Deas i Rodrigezz b2b Aksamit.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia i program Labu znajdziecie na stronie www.audioriver.pl

TU I TERAZ